Oliva Antifouling VSE farba przeciwporostowa granatowa 0.75L

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3-5 dni
Cena: 139,99 zł 139.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

RODZAJ

Przeciwporostowa farba nawierzchniowa.

RODZAJ POWIERZCHNI

Nadaje się na wszystkie kadłuby z wyjątkiem aluminiowych.

ZASTOSOWANIE

Przeznaczona do zabezpieczania podwodnej części kadłubów jachtów przed porastaniem.

WŁAŚCIWOŚCI

Powłoka dobrze przyczepna do podłoża, elastyczna, odporna na działanie wody  słodkiej i morskiej. Powłoka farby zmniejsza opory hydrodynamiczne statku w wyniku redukcji mikroszorstkości powierzchni podczas eksploatacji. Farba nie zawiera biocydów cynoorganicznych i spełnia wymagania dla farb przeciwporostowych określone przez Międzynarodową Organizację Morską (IMO), podane w projekcie międzynarodowej konwencji w tej sprawie, przyjętej na 46 sesji Komitetu Ochrony Środowiska Morskiego (MEPC 46) 26 kwietnia 2001 r.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Może być nakładana bezpośrednio na zmatowiony i odtłuszczony żelkot. Dla uzyskania znacznie lepszej przyczepności zalecane jest nakładanie na farbę gruntującą Univin Optimal.

APLIKACJA

Natryskowo, wałkiem lub pędzlem.

ROZCIEŃCZANIE DO MALOWANIA

Rozcieńczanie farby do malowania nie jest zalecane ze względu na możliwość utraty właściwości farby. W razie konieczności (zgęstnienie wyrobu) do 3-5%.

Czas schnięcia do następnej warstwy 12 godz. przy 20°C
Czas do pełnego utwardzenia 12 godz. przy 20°C
Wydajność z 1 litra w m2 6 m2
Pojemność opakowania 0,75 L
Rozcieńczalnik Oliva 779

KOLORY

550 MATOWY NIEBIESKI
580 MATOWY GRANATOWY
390 MATOWY ZIELONY
250 MATOWY CZERWONY TLENKOWY
018 MATOWY BIALY PAPIRUSOWA
 
Przeciwporostowa farba nawierzchniowa Antifouling VSE granatowa nadaje się na wszystkie kadłuby jachtów i łódek z wyjątkiem aluminiowych. Przeznaczona do zabezpieczania podwodnej części kadłubów jachtów i łodzi przed porastaniem. Farba Olivia stanowi bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Farba przeciwporostowa Oliva Antifouling VSE jest jednym z podstawowych materiałów do łodzi w hurtowni Chemko. Ilości paletowe dostarczamy bezpośrednio ze składu budowlanego Chemko własnym transportem do miast : Legionowo, Warszawa, Michałów - Reginów, Jabłonna, Zegrze, Serock, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk.
Zapraszamy do zakupów online w sklepie internetowym lub stacjonarnie w hurtowni materiałów budowlanych Chemko znajdującej się w miejscowości Michałów Reginów pod Warszawą.

DO POBRANIA

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl