CEKOR R farba przeciwrdzewna 1l CHEMKO - kupuj wygodnie do mieszkania, domu i ogrodu

CEKOR R farba przeciwrdzewna 1l

EMALIE DO METALU
37.99
PLN
CEKOR R farba przeciwrdzewna 1l
in_stock
Dostępność
średnia ilość
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 37,99 zł
Cena netto: 30,89 zł
szt.

Cekor R farba przeciwrdzewna, termoodporna do 200'C, ftalowo-silikonowa, na niedokładnie wyczyszczone powierzchnie, czerwona tlenkowa.

 

PRZEZNACZENIE

Farba Cekor R przeznaczona jest do antykorozyjnego zabezpieczania konstrukcji stalowych i żeliwnych. Farba ma dobra tolerancje do niedokładnie oczyszczonego podłoża. Farba Cekor R nie wymaga nakładania powłoki nawierzchniowej, ale może być stosowana jako podkład antykorozyjny pod farby i emalie ftalowe, ftalowe modyfikowane, chlorokauczukowe. Farba zalecana jest do antykorozyjnego zabezpieczania zewnętrznych, stalowych powierzchni rurociągów cieplnych o temperaturze czynnika grzejnego do 200'C (okresowo do 300'C)

Termoodporna do 200oC 
Ftalowo-silikonowa 
Na niedokładnie wyczyszczona powierzchnie

Dostępna w kolorze czerwony tlenkowy

 

SPOSÓB NANOSZENIA: pedzel, natrysk pneumatyczny

ILOSC WARSTW: 2-4

NANOSZENIE KOLEJNEJ WARSTWY: Po 24 godz. SCHNIECIE: 24 godz.

WYDAJNOSC PRZY JEDNEJ WARSTWIE: 10-11m2/l przy grubości 50um na sucho
ROZCIENCZALNIK: Do wyrobów ftalowych ogólnego stosowania

 

SPOSÓB STOSOWANIA:

Farbę należy nakładać na oczyszczone, suche, pozbawione tłuszczu i kurzu powierzchnie. Przed malowaniem farbę dokładnie wymieszać. Dla powłok bez emalii nawierzchniowej dekoracyjnej, w zależności od agresywności środowiska zaleca się nakładanie 2-4 warstw w odstępach 24 godzin od nałożenia poprzedniej warstwy. W przypadku gdy wymagany jest odpowiedni efekt dekoracyjny na farbę można nałożyc 1-2 warstwy wyrobu nawierzchniowego. Pierwsza warstwę emalii ftalowej można nanosić po 10 godzinach aklimatyzacji powłoki, a pozostałe emalie po 10 dniach aklimatyzacji. Do rozcieńczania i mycia urządzeń malarskich stosować rozcieńczalnik do wyrobów ftalowych ogólnego stosowania produkcji Sigmakalon.

Informacje podstawowe
Pojemność w litrach:
  • 1,0
Rodzaj:
  • Ftalowe
Zastosowanie:

Produkty powiązane

Impregnat Sigmalife VS Acryl 1L Impregnat Sigmalife VS Acryl 1L

Cechy tworzy elastyczną powłokę podkreśla rysunek drewna trwałość kolorów reguluje wilgotność drewna Przeznaczenie Impregnat chroniący i dekorujący zewnętrzne elementy z drewna np. elementy elewacji, balkonów, ogrodzenia. W zestawie z Sigmalife DS Ac...

Cena: 80,79 zł

Opinie o produkcie (0)

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Click Shop | Hosting home.pl